Vedubox İle Eğitimde Ve İletişimde Sınırları Kaldırın

Vedubox size özel bir sistemde online eğitim, kurs, sınav, toplantı ve webinar yapmanızı sağlayan entegre e-eğitim ve iletişim sistemidir. Eğitim kurumlarının yanında şirketler tarafından personel, bayi, tedarikçi, müşteri, ürün eğitimleri, seminerleri, toplantıları ve destek hizmetleri için kullanılmaktadır. Kullanıcılarınızın online sosyal bir ortamda hem öğrenebildiği, hem bilgi paylaşabildiği, hem görüşme, toplantı yapabildiği hem de webinarlara katılabildiği bir sistem sunar.

Ücretsiz deneme, çevrimiçi canlı demo ve ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

Soru ve test kategorileri ve soru bankasında farklı tip sorular oluşturulabilir. Sorular manual, excelden ya da pdf soru kitapçığından oluşturulabilir. Latex editörü ile matematiksel ifadeler girilebilir. Kategorize edilebilir. Soru bankasından sorular elle ya da otomatik çekilerek test ve sınavlar oluşturulabilir.

Testler eğitimler içindeki içerikler ile eşleştirilebilir. Test ve sınav raporları ve analizleri sistem tarafından sunulur. Değerlendirmeler açık uçlu sorulara verilen cevaplar dışında otomatik yapılır. Sorular, test ve sınav sonuçları dışarı excel olarak aktarılabilir. Optik okuyucu sonuçları sisteme aktarılabilir ve otomatik olarak değerlendirilebilir. Soru-cevap eğitmen tarafından değiştirilebilir. Testlere ve sınavlara süre verilebilir. Testlere ve sınavlara bir den fazla katılım, soru cevap şıklarının farklı gelmesi gibi özellikler de mevcuttur.

Video Konferans

Sistem oldukça gelişmiş video konferans özelliklerine sahiptir. Aynı anda 100, 300, 500 katılımcı toplantı yapılmasını sağlar. İstenirse özel ya da grup toplantı ve görüşmeleri de yapılabilir.

Toplantı günleri ve  saatleri takvim içinde planlanabilir. Video konferans iptal edilebilir. Gün ve saati değiştirilebilir.Bütün katılımcılarla otomatik takvim paylaşımı özelliği vardır. Katılımcılara toplantı gün ve saati ile ilgili e-posta ve sms gönderilebilir. Toplantı sırasında kayıt yapılabilir. Kayıt sonradan tekrar tekrar izlenebilir. İzin verilmiş ise kaydı indirilebilir. Toplantı katılımcıları ile ilgili gelişmiş raporlama özelliği mevcuttur. Video konferans ekranında katılımcıları yönetme, seslerini ve görüntülerini kapatma, toplantıdan atma, ekran paylaşımı, buluta ya da bilgisayara kaydetme, beyaz tahta, ekran düzeni, ses ve görüntü ayarları gibi özellikler mevcuttur.

Ekran paylaşımı için doküman, sunum yüklemeye gerek yoktur. Bilgisayardaki herhangi bir doküman ya da program paylaşılabilir. Birlikte üzerine yazı yazma ve işaretleme (annotation) özellikleri de vardır. Breakout denilen toplantı sırasında küçük toplantı gruplarına bölünebilme ve tekrar tek toplantıda birleşme özellikleri mevcuttur.  Katılımcı,misafir, moderatör, sunumcu gibi roller de mevcuttur. Canlı etkinlikler facebook ve youtube a canlı yayın edilebilir. Aynı anda alınan lisansa bağlı olarak istenildiği kadar canlı etkinlik planlanabilir.

Vedubox İle Maliyeti Düşür, Verimi Arttır

Ürünlerinizi ya da hizmetlerinizi müşteri adaylarınıza tanıtmak için yenilikçi yöntemler deneyin. Online görüşmeler yaparak ofisinizden ya da istediğiniz herhangi bir yerden bir tıkla potansiyel müşterilerinize kolayca ulaşabilirsiniz.

Vedubox ile satış görüşmeleriniz ile de dijital çağa uyum sağlamanın avantajlarından yararlanın. Potansiyel müşterilerinize ileteceğiniz bağlantıyı bir dakikada oluşturun, müşterileriniz size bir tıkla ulaşmanın kolaylığını yaşasın. Müşteri adaylarınızın hayatını kolaylaştırın, gelirinizi hızla artırmaya başlayın

Raporlama ve Analiz

Kullanıcılar, eğitimler, toplantılar, webinarlar ve canlı dersler ile ilgili gelişmiş raporlar ve analizleri sistem yöneticisi, yönetici ve öğretmen düzeylerinde mevcuttur. Özet ve detay raporlar sunulur. Raporlar excel çıktısı olarak alınabilir. Eğitim, test, sınav, canlı etkinliklere katılım, ödeme , kullanıcı raporları ve analizleri sistem tarafından sunulur.

Forum – Haber Akışı

Sistem içerisinde gelişmiş forum ve haber akışı özellikleri sunulmaktadır. Facebook, linkedin gibi sosyal paylaşım ortamı oluşturulabilir ve kullanıcılar verilen izinlere göre paylaşımda bulunabilirler. Sistem yöneticisi ve eğitmenler içerikleri yönetebilir ve istenirse içerikler onaya bağlı yayınlanabilir.

Anlık Öğrenme

Sistem içerisinde anlık öğrenme desteklenir. Eğitmenler tarafından eklenen kısa içerikler kullanıcı ekranında belirir ve tamamladıkça sıradaki içerikler sunulur.

Etkileşimli Video

Sistem içerisine video eklendikten sonra istenilen anlara (saniye) soru eklenmesi mümkündür. Etkileşimli video denilen bu özellik sayesinde uzun videoların kullanıcı etkileşiminde seyredilmesi sağlanır.

Webinar

Webinar yani online seminer modülü de video konferans modülü özelliklerine sahiptir. Aynı anda 100-10000 kullanıcı katılmasına izin verebilir. Ayrıca seminer/sınıf yönetimi özellikleri sunar. Katılımcılar el kaldır butonu ile söz alabilirler. Anket yapılabilir.

Canlı Ders

Webinar modülü ile aynı özelliklere sahiptir.

Mesajlaşma

Sistem WhatsApp benzeri mesajlaşma özellikleri sunar. Ayrıca kontak kişi ile görüntülü görüşme imkanı da vardır.

Soru & Cevap

Her bir kullanıcı eğitmene soru sorabilir. Soru ekine doküman, resim ekleyebilir. Eğitmen tarafından sorular cevaplanabilir.

Tekrar İzle

Video konferanslar (toplantılar), canlı görüşmeler, canlı eğitimler ve webinarlar kayıt edilebilir. Sonrasında tekrar tekrar izlenebilir ve izin verilmiş ise indirilebilir. Canlı etkinlik içindeki anlık mesajlaşma (chat)  kayıtları da görüntülenebilir ve indirilebilir.

Kütüphane

Farklı kategori ve konu başlıklarına göre doküman, video, link, youtube/vimeo v.b. içerikler sisteme eklenebilir. İndirebilme gibi özellikleri ayarlanabilir.

Oyunlaştırma

Kullanıcılar sistem içerisindeki her bir etkileşim sonrasında puan kazanabilirler ve kazandıkları puanlara göre diğer kullanıcılar ile kıyaslanabilirler. Rozet, kupa ve hediye alabilirler.

Vedubox ile Kurumsal Eğitim ve İletişim

İş yerinizde çalışmak üzere yeni çalışanınızla yollarınızı birleştirdiniz. Şimdi önünüzde birlikte gidilecek yeni bir yol var ve bu yolu ona tanıtmanız gerekiyor. Çalışan eğitimi ile yeni çalışanınıza şirket kültürünü ve şirketinize dair pek çok diğer bilgiyi, yeni ekip arkadaşınıza kolayca açıklayabilirsiniz.

Ancak, her bir çalışana ayrı ayrı eğitim vermek çok zamanınızı alır. Bunun yerine süreci hem kendiniz için ekonomik ve pratik hale getirmek ister misiniz? Vedubox’ın online eğitim sistemi ile şirketinize özel bir eğitim programı hazırlayın. Vedubox’ı kullanmaya başlamak için eğitim videolarınızı sisteme yükleyin ve bir dakika içinde eğitiminizi oluşturun. İki adımda sahip olacağınız online çalışan eğitimini tüm yeni personeliniz için tekrar tekrar kullanabilirsiniz. Böylece hem zaman kazanın hem de en iyi eğitime en ekonomik yollardan ulaşın.

dene-call-gecici-img-2
Yep yeni bir Online Eğitim konsepti ile tanış

Uzaktan eğitim ihtiyaçlarınız için, kolay, hızlı ve esnek bir çözüm. En iyi özellikleri sunan, bu yenilikçi Eğitim Platformunu şimdi deneyin!